Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kedrick

Është emri yt Kedrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cedric
Djem me tinguj të ngjashëm:Kedric, Kedros, Kotresha, Kadresh, Keddrick, Kosterus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katharos, Katrice, Katrikki, Kidarakash, Katrissa, Kadrieka, Katryceh, Katrij
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2100 Kedrick's në Facebook. Pozicioni #19820
Kategoritë:
Komente nga KedrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kedrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kedrick? Voto për emrin tënd