Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Calvyn

Është emri yt Calvyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Calvin, Caliban, Calvino, Caolabhuinn, Chalfon, Cleavon, Chalfan, Calibom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calvine, Calvina, Caoilfhionn, Clavny, Cleofe Anne, Clivany, Cleivone
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Calvyn's në Facebook. Pozicioni #74097
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CalvynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Calvyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Calvyn? Voto për emrin tënd