Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Calvin

Është emri yt Calvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:de
Djem me tinguj të ngjashëm:Calvyn, Caliban, Calvino, Caolabhuinn, Chalfon, Cleavon, Chalfan, Calibom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calvine, Calvina, Caoilfhionn, Clavny, Cleofe Anne, Clivany, Cleivone
Vlerësimi:
5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 171485 Calvin's në Facebook. Pozicioni #592
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga CalvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Calvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Calvin? Voto për emrin tënd