Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caliban

Është emri yt Caliban? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Calvin, Calvyn, Calvino, Caolabhuinn, Chalfon, Cleavon, Chalfan, Calibom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calvine, Calvina, Caoilfhionn, Clavny, Cleofe Anne, Clivany, Cleivone
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Caliban's në Facebook. Pozicioni #155688
Kategoritë:Popullore francez emrat boy
Komente nga CalibanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caliban? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caliban? Voto për emrin tënd