Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brutus

Është emri yt Brutus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertok, Bertus, Bridge, Braddock, Bradshaw, Brothaigh, Bartek, Bradach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baartje, Bridgess, Britgie, Boertje, Brithsy, Bartje, Bridgie, Brites
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3815 Brutus's në Facebook. Pozicioni #12638
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BrutusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brutus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brutus? Voto për emrin tënd