Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bridge

Është emri yt Bridge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:bridger
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertok, Bertus, Braddock, Bradshaw, Brothaigh, Bartek, Bradach, Brathach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baartje, Bridgess, Britgie, Boertje, Brithsy, Bartje, Bridgie, Brites
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2350 Bridge's në Facebook. Pozicioni #18258
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BridgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bridge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bridge? Voto për emrin tënd