Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Braddock

Është emri yt Braddock? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bertok, Bertus, Bridge, Bradshaw, Brothaigh, Bartek, Bradach, Brathach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baartje, Bridgess, Britgie, Boertje, Brithsy, Bartje, Bridgie, Brites
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Braddock's në Facebook. Pozicioni #114473
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga BraddockPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Braddock? Voto për emrin tënd


Është emri yt Braddock? Voto për emrin tënd