Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bor

Është emri yt Bor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Borre
Djem me tinguj të ngjashëm:Bahir, Bora, Behar, Bori, Bour, Bray, Ber, Barrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bara, Brea, Bera, Bri, Bree, Bria, Briar, Brie
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 780 Bor's në Facebook. Pozicioni #41015
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e shkurtër
Komente nga BorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bor? Voto për emrin tënd