Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bera

Është emri yt Bera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bahir, Bora, Behar, Bori, Bor, Bour, Bray, Ber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bara, Brea, Bree, Bri, Bria, Briar, Brie, Bahira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 535 Bera's në Facebook. Pozicioni #53903
Kategoritë:Emrat Islandeze - Emrat e shkurtër
Komente nga BeraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bera? Voto për emrin tënd