Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blossom

Është emri yt Blossom? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Biljana, Balsam, Bilagaana, Belkacem, Bilgin, Balkishan, Balkisan, Blagun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blejan, Belgin, Belakane, Bleixen, Bilsana, Blaguna, Blissany, Bilshan
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6900 Blossom's në Facebook. Pozicioni #7942
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BlossomPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blossom? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blossom? Voto për emrin tënd