Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balsam

Është emri yt Balsam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Biljana, Bilagaana, Belkacem, Bilgin, Balkishan, Balkisan, Blagun, Bobi Aljoni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blejan, Belgin, Belakane, Blossom, Bleixen, Bilsana, Blaguna, Blissany
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 880 Balsam's në Facebook. Pozicioni #37531
Kategoritë:
Komente nga BalsamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balsam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balsam? Voto për emrin tënd