Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Blejan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Blejan.
Është emri yt Blejan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Biljana, Balsam, Bilagaana, Belkacem, Bilgin, Balkishan, Balkisan, Blagun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belgin, Belakane, Blossom, Bleixen, Bilsana, Blaguna, Blissany, Bilshan
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Blejan's në Facebook. Pozicioni #534996
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BlejanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blejan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blejan? Voto për emrin tënd