Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Berenguer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Berenguer.
Është emri yt Berenguer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Berengarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Berenger, Brayan Hikari, Bronger, Berernger, Berengar, Béranger, Bram Jurre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berangari, Berengaria, Bhrungara, Bérangère, Berangaria, Bruna Yáskara, Berangere
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Berenguer's në Facebook. Pozicioni #844523
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga BerenguerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berenguer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berenguer? Voto për emrin tënd