Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Berengaria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Berengaria.
Është emri yt Berengaria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Berenger
Djem me tinguj të ngjashëm:Berenger, Brayan Hikari, Bronger, Berernger, Berengar, Béranger, Berenguer, Bram Jurre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berangari, Bhrungara, Bérangère, Berangaria, Bruna Yáskara, Berangere
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Berengaria's në Facebook. Pozicioni #535820
Kategoritë:
Komente nga BerengariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berengaria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berengaria? Voto për emrin tënd