Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Berenger

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Berenger.
Është emri yt Berenger? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Berengarius
Variante:Berengaria
Djem me tinguj të ngjashëm:Brayan Hikari, Bronger, Berernger, Berengar, Béranger, Berenguer, Bram Jurre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berangari, Berengaria, Bhrungara, Bérangère, Berangaria, Bruna Yáskara, Berangere
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Berenger's në Facebook. Pozicioni #119213
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BerengerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berenger? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berenger? Voto për emrin tënd