Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bassett

Është emri yt Bassett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bushat, Bakhit, Boseda, Bahgat, Bigot, Beiste, Biast, Bách Du
Vajza me tinguj të ngjashëm:Buket, Bakhitah, Bahjat, Bastie, Bikita, Bích Thùy, Bastet, Bích Ty
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 Bassett's në Facebook. Pozicioni #108218
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BassettPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bassett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bassett? Voto për emrin tënd