Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bushat

Është emri yt Bushat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bakhit, Boseda, Bahgat, Bigot, Beiste, Biast, Bách Du, Bouchta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Buket, Bakhitah, Bahjat, Bastie, Bikita, Bích Thùy, Bastet, Bích Ty
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nexhat, Faredin
Emrat e motrave:Habibe, Halide, Zyrafete
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga BushatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bushat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bushat? Voto për emrin tënd