Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Basset

Është emri yt Basset? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:bassett
Djem me tinguj të ngjashëm:Bushat, Bakhit, Boseda, Bahgat, Bigot, Beiste, Biast, Bách Du
Vajza me tinguj të ngjashëm:Buket, Bakhitah, Bahjat, Bastie, Bikita, Bastet, Bích Thùy, Bích Ty
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Basset's në Facebook. Pozicioni #124341
Kategoritë:
Komente nga BassetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Basset? Voto për emrin tënd


Është emri yt Basset? Voto për emrin tënd