Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bartel

Është emri yt Bartel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bartholomeus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartoli, Bradley, Bradlee, Barthel, Bartley, Bartle, Bradly, Bártolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertille, Berteli
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Bartel's në Facebook. Pozicioni #147168
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BartelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bartel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bartel? Voto për emrin tënd