Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bartley

Është emri yt Bartley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartoli, Bradley, Bradlee, Barthel, Bartle, Bradly, Bártolo, Bardol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertille, Berteli
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 970 Bartley's në Facebook. Pozicioni #35031
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga BartleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bartley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bartley? Voto për emrin tënd