Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bradley

Është emri yt Bradley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartoli, Bradlee, Barthel, Bartley, Bartle, Bradly, Bártolo, Bardol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertille, Berteli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 217525 Bradley's në Facebook. Pozicioni #470
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga BradleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bradley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bradley? Voto për emrin tënd