Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barry

Është emri yt Barry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fionnb(h)arr
Variante:Barrie
Djem me tinguj të ngjashëm:Bahir, Bora, Behar, Bori, Bor, Bour, Bray, Ber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bara, Brea, Bera, Bri, Bree, Bria, Briar, Brie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 331245 Barry's në Facebook. Pozicioni #338
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga BarryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barry? Voto për emrin tënd