Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Badr

Është emri yt Badr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Budur
Djem me tinguj të ngjashëm:Badru, Bader, Batair, Bodr, Bitter, Baudier, Bedwyr, Bhatair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Budur, Badra, Bihter, Bethari, Badriyah, Bảo Trà, Bhadraa, Bittore
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6785 Badr's në Facebook. Pozicioni #8037
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër
Komente nga BadrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Badr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Badr? Voto për emrin tënd