Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ayşe

Është emri yt Ayşe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aai, Ayo, A, Ahi, Ayeye, Ahia, Aue, Auwe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ai, Ayah, Aoi, Aew, Aea, Ayoe, Aiya, Aiyah
Vlerësimi:
4/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12365 Ayşe's në Facebook. Pozicioni #4996
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga AyşePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ayşe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ayşe? Voto për emrin tënd