Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Austeja

Është emri yt Austeja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agathos, Aigidios, Achates, Augustus, Actaeus, Agathias, Acastus, Asthik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aagtje, Astika, Asdis, Austėja, Akatzuki, Auktje, Aegates, Aktac
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Austeja's në Facebook. Pozicioni #92115
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga AustejaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Austeja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Austeja? Voto për emrin tënd