Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Audris

Është emri yt Audris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adras, Audrick, Adrik, Adarsh, Audric, Atreus, Aderrig, Aderik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Audrisa, Autarkia, Adrika, Adriek, Aderes, Adores, Atricia, Audreyska
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 465 Audris's në Facebook. Pozicioni #59671
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AudrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Audris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Audris? Voto për emrin tënd