Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Audrick

Është emri yt Audrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adras, Adrik, Adarsh, Audric, Atreus, Aderrig, Aderik, Adarik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Audrisa, Autarkia, Audris, Adrika, Adriek, Aderes, Adores, Atricia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Audrick's në Facebook. Pozicioni #139759
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AudrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Audrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Audrick? Voto për emrin tënd