Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adrik

Është emri yt Adrik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adras, Audrick, Adarsh, Audric, Atreus, Aderrig, Aderik, Adarik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Audrisa, Autarkia, Audris, Adrika, Adriek, Aderes, Adores, Atricia
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Adrik's në Facebook. Pozicioni #114684
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AdrikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adrik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adrik? Voto për emrin tënd