Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asta

Është emri yt Asta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Asid, August, Azad, Asad, Ajith, Augusto, Agastya, Achyuta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agata, Agathi, Akadia, Aagt, Aacht, Astia, Agueda, Akuti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5200 Asta's në Facebook. Pozicioni #9932
Kategoritë:Top 100 lituanez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga AstaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asta? Voto për emrin tënd