Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashby

Është emri yt Ashby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aakif, Aakav, Akif, Asif, Akiba, Ashbey, Asaf, Akshobhya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aspi, Agape, Akibe, Asabi, Agave, Agafia, Assyfa, Ayasofia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1750 Ashby's në Facebook. Pozicioni #22701
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga AshbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashby? Voto për emrin tënd