Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arvil

Është emri yt Arvil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arville, Arval, Auriville, Arivoli, Arvel, Arafaylie, Arabul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arabela, Arabella, Arabelle, Arabel, Arvilla, Arbela, Arbella, Arvella
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 740 Arvil's në Facebook. Pozicioni #42705
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga ArvilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arvil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arvil? Voto për emrin tënd