Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arabella

Është emri yt Arabella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Arabela
Djem me tinguj të ngjashëm:Arvil, Arville, Arval, Auriville, Arivoli, Arvel, Arafaylie, Arabul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arabela, Arabelle, Arabel, Arvilla, Arbela, Arbella, Arvella, Arabell
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5750 Arabella's në Facebook. Pozicioni #9161
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArabellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arabella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arabella? Voto për emrin tënd