Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arvel

Është emri yt Arvel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arvil, Arville, Arval, Auriville, Arivoli, Arafaylie, Arabul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arabela, Arabella, Arabelle, Arabel, Arvilla, Arbela, Arbella, Arvella
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 780 Arvel's në Facebook. Pozicioni #41031
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga ArvelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arvel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arvel? Voto për emrin tënd