Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amold

Është emri yt Amold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amald, Amhold, Annold, Amlawdd, Amoldo, Anieldath, Amhlaidh, Anildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amalda, Amlett, Amelita, Amalthea, Annelotte, Amalthia, Amelata, Annelotta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Amold's në Facebook. Pozicioni #1326191
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AmoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amold? Voto për emrin tënd