Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amalda

Është emri yt Amalda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amald, Amhold, Annold, Amlawdd, Amoldo, Anieldath, Amhlaidh, Amold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amlett, Amelita, Amalthea, Annelotte, Amalthia, Amelata, Annelotta, Amulet
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Amalda's në Facebook. Pozicioni #464810
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AmaldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amalda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amalda? Voto për emrin tënd