Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amelita

Është emri yt Amelita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amald, Amhold, Annold, Amlawdd, Amoldo, Anieldath, Amhlaidh, Amold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amalda, Amlett, Amalthea, Annelotte, Amalthia, Amelata, Annelotta, Amulet
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4030 Amelita's në Facebook. Pozicioni #12104
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga AmelitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amelita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amelita? Voto për emrin tënd