Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Américo

Është emri yt Américo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Heimrich
Djem me tinguj të ngjashëm:Amerigo, Amarus, Amresh, Aimeric, Amorqi, Aymeric, Aneurys, Amrish
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amaris, Amarissa, Anarosa, Annerose, Anamarija, Anuraga, Annerieke, Amarisa
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2655 Américo's në Facebook. Pozicioni #16679
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga AméricoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Américo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Américo? Voto për emrin tënd