Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alexandia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alexandia.
Është emri yt Alexandia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alexande, Alcindo, Ali Samed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alexandtea, Alexynthia, Alexanda, Alcimede, Alaknanda, Aleksanda, Alexandyy, Allegonda
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Alexandia's në Facebook. Pozicioni #657140
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AlexandiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexandia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexandia? Voto për emrin tënd