Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alexanda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alexanda.
Është emri yt Alexanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alexande, Alcindo, Ali Samed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alexandia, Alexandtea, Alexynthia, Alcimede, Alaknanda, Aleksanda, Alexandyy, Allegonda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Alexanda's në Facebook. Pozicioni #98027
Kategoritë:
Komente nga AlexandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexanda? Voto për emrin tënd