Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alexande

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alexande.
Është emri yt Alexande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alcindo, Ali Samed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alexandia, Alexandtea, Alexynthia, Alexanda, Alcimede, Alaknanda, Aleksanda, Alexandyy
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Alexande's në Facebook. Pozicioni #171694
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga AlexandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexande? Voto për emrin tënd