Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldrik

Është emri yt Aldrik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalderikus, Aalderik, Aalderk, Aaldrik, Aldric, Aldrich, Aldrick, Aldoresa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aaldrikje, Aalderika, Aaldrika, Aldercy, Aelderikje, Aldrice, Aeldrikje, Aelderkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Aldrik's në Facebook. Pozicioni #240601
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AldrikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldrik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldrik? Voto për emrin tënd