Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldrich

Është emri yt Aldrich? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalderikus, Aldrik, Aalderik, Aalderk, Aaldrik, Aldric, Aldrick, Aldoresa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aaldrikje, Aalderika, Aaldrika, Aldercy, Aelderikje, Aldrice, Aeldrikje, Aelderkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5045 Aldrich's në Facebook. Pozicioni #10153
Kategoritë:
Komente nga AldrichPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldrich? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldrich? Voto për emrin tënd