Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldric

Është emri yt Aldric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalderikus, Aldrik, Aalderik, Aalderk, Aaldrik, Aldrich, Aldrick, Aldoresa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aaldrikje, Aalderika, Aaldrika, Aldercy, Aelderikje, Aldrice, Aeldrikje, Aelderkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1120 Aldric's në Facebook. Pozicioni #31538
Kategoritë:
Komente nga AldricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldric? Voto për emrin tënd