Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agatha

Është emri yt Agatha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Agafia, Agafya, Agata, Agathe, Agueda
Djem me tinguj të ngjashëm:Asid, August, Azad, Asad, Ajith, Augusto, Agastya, Achyuta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agata, Agathi, Akadia, Aagt, Aacht, Astia, Agueda, Akuti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 119 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 103 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15905 Agatha's në Facebook. Pozicioni #4081
Kategoritë:Emrat greke - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AgathaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agatha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agatha? Voto për emrin tënd