Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Силвия

Është emri yt Силвия? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvia
Djem me tinguj të ngjashëm:Сергей, Семон, Стјепан, Симо, Сергій, Серафим, Стив, Стоян
Vajza me tinguj të ngjashëm:Света, Сара, Снежана, Сун За, Свара, Світлана, Сидхарт, Светлана
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga СилвияPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Силвия? Voto për emrin tënd


Është emri yt Силвия? Voto për emrin tënd