Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Петя

Është emri yt Петя? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Petya
Djem me tinguj të ngjashëm:Павел, Павло, Пламен, Прокопий, Петко, Предраг, Пэтраговскай, Пётр
Vajza me tinguj të ngjashëm:Павлина, Полина, Поліна, Петра, Пенка, Павліна, Пламена, Падме
Vlerësimi:
4/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ПетяPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Петя? Voto për emrin tënd


Është emri yt Петя? Voto për emrin tënd