Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Павлина

Është emri yt Павлина? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paulina
Djem me tinguj të ngjashëm:Павел, Павло, Панкратий, Прокопий, Пламен, Петко, Предраг, Пэтраговскай
Vajza me tinguj të ngjashëm:Полина, Параскева, Поліна, Пелагея, Петра, Пенка, Прасковья, Петя
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 ukrainisht emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ПавлинаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Павлина? Voto për emrin tënd


Është emri yt Павлина? Voto për emrin tënd