Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Мария

Është emri yt Мария? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mariya
Djem me tinguj të ngjashëm:Михайло, Миливој, Марчел, Максим, Марсель, Методиј, Милош, Манзор
Vajza me tinguj të ngjashëm:Марианна, Марчелла, Мирослава, Максин, Марина, Маріна, Меруерт, Мар'яна
Vlerësimi:
4/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga МарияPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Мария? Voto për emrin tënd


Është emri yt Мария? Voto për emrin tënd