Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhuljana

Është emri yt Xhuljana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Emiljano
Emrat e motrave:Elsa, Ardita
Facebook:

+/- 50 Xhuljana's në Facebook. Pozicioni #289709
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga XhuljanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhuljana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhuljana? Voto për emrin tënd