Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nana

Është emri yt Nana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ana
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 167 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 108 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 149 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 148 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120190 Nana's në Facebook. Pozicioni #811
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Po emrat - Popullore Po emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 Thai emrat - Popullore fund emrat - Popullore Zoti emrat - Popullore arab emrat - Popullore Thai emrat - Popullore danez emrat
Komente nga NanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nana? Voto për emrin tënd